Jak przy pomocy dodatków, ożywić naszą kuchnię?

Jak przy pomocy dodatków, ożywić naszą kuchnię?

Dodatki są niezwykle ważnym elementem każdego wnętrza. To one budują styl i panującą w pomieszczeniu atmosferę. Mogą ocieplić pokój, dodać mu odrobinę kolorystycznego akcentu. W kuchni drobiazgi te także odgrywają ogromną rolę. Muszą dobrze wyglądać, a jednocześnie pełnić jakąś funkcję. W końcu w kuchni chodzi przede wszystkim o funkcjonalność i wygodę.

Zakupy możemy zacząć od solniczki, młynka do pieprzu, buteleczki na oliwę z oliwek. Ładne i praktyczne, będą świetnie prezentować się na stole podczas wspólnego posiłku. Świetnym pomysłem, niezależnie od stylu panującego we wnętrzu, będą szklane słoiki na cukier, mąkę czy kawę. Kuchnię ozdobią także słoiczki na przyprawy. Można samodzielnie je ozdobić i opisać. Dzięki temu kuchnia stanie się ciepła i przytulna. W sklepach dostępny jest także szeroki wybór pojemników na przyprawy z gotowymi już etykietami.

Świetnym pomysłem okażą się również kwiaty. Można umieścić je w różnych doniczkach, np. takich w kształcie metalowych wiaderek. Rośliny dodadzą kuchni charakteru. Jeśli lubimy połączenie stylu z funkcjonalnością, idealnym pomysłem będą zioła. Świeża bazylia i oregano ozdobią wnętrze, jednocześnie przydając się podczas gotowania. Możemy zasadzić także wiele innych roślin. Mięta będzie doskonała na herbatę i do drinka. Tymianek podkreśli smak mięsa przygotowanego w piekarniku.

Jeszcze tylko zegar na ścianę, wyróżniający się chlebak i ładny młynek do kawy i mamy przytulną, funkcjonalną kuchnię, z której nasi goście nie będą chcieli wyjść.

Opinie (0)

Zobacz firmy

Meble Black Art

Bolesława Krzywoustego 68
61-144 Poznań

Średnia Ocena

5/5
Rad - Pol Sp. z o.o.

Sadowa 56
05-800 Pruszków

Średnia Ocena

5/5
Dr Parda Piaseczno - Osocze bogatopłytkowe włosów

Gruszek i Jabłuszek 7
05-502 Piaseczno

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Na co zwrócić uwagę przy zakupie mebli kuchennych?

Na co zwrócić uwagę przy zakupie mebli kuchennych?

Kuchnia w stylu vintage

Kuchnia w stylu vintage

Kuchnia- rodzaje i style

Kuchnia- rodzaje i style