Łóżko z pojemnikiem na pościel czy bez pojemnika?

Łóżko z pojemnikiem na pościel czy bez pojemnika?

Łóżko to element wyposażenia przestrzeni sypialni, który nie tylko musi być nadzwyczaj wygodny, ale również powinien być perfekcyjnie wykończony i prezentować się nadzwyczaj estetycznie. Łóżko jest podstawą każdej sypialni — zazwyczaj zajmuje znaczną część dostępnego metrażu użytkowego.

Kupując łóżko do sypialni (łóżka nowoczesne), warto zastanowić się nad pożądaną konstrukcją. Jeżeli jesteśmy właścicielami małej sypialni, w której głównym meblem będzie łóżko, warto zainwestować w łóżko z dodatkowym pojemnikiem. Dzięki takiemu modelowi nie trzeba będzie wstawiać do pokoju dodatkowych komód lub szafek, w których moglibyśmy przechowywać pościel, koce oraz poduszki. Łóżko bez pojemnika proponowane jest do przestrzennych pomieszczeń, w których można sobie pozwolić na aranżację pomieszczenia dodatkowymi meblami.

Łóżko z pojemnikiem to świetna propozycja do nowoczesnych, a także klasycznych wnętrz, która nie tylko pozwoli zaoszczędzić miejsce, ale również będzie się elegancko prezentowała. Zazwyczaj dostęp do pojemnika w takim modelu łóżka odbywa się poprzez podniesienie materaca wraz ze stelażem. W perfekcyjnie dopracowanych łóżkach dwuosobowym często spotykaną opcją jest rozdzielony materac oraz stelaż, dzięki czemu do pojemnika można dostać się z obydwu stron łóżka. Większość łóżek wyposażona jest w mechanizm sprężynowy, który wspomaga rozkładanie, dzięki wprowadzeniu takiego rozwiązania nie potrzeba prawie żadnych nakładów siły, aby dostać się do praktycznego schowka.

Kunsztowne konstrukcje nowoczesnych designerów sprawiają, że bez większych problemów na rynku meblowym można odnaleźć model łóżka z pojemnikiem lub bez pojemnika. Często spotykanym rozwiązaniem są również pojemniki w formie wysuwanych szuflad, jednakże przed zakupem takiego mebla, warto się zastanowić, czy w naszej przestrzeni jest wystarczająco dużo miejsca na pełne wysunięcie szuflady w celu swobodnego do niej dostępu.

Opinie (0)

Zobacz firmy

Notariusz w Rzeszowie - Monika Szyndak

Lisa-Kuli 18/13
35-025 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Hotel Coloseum Jarosław

Kruhel Pełkiński 72
37-500 Jarosław

Średnia Ocena

5/5
Italia Style - Hokery

Wrocławska 42
57-200 Ząbkowice Śląskie

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Łóżko z pojemnikiem na pościel czy bez pojemnika?

Łóżko z pojemnikiem na pościel czy bez pojemnika?

Jakie biurko dla nastolatka?

Jakie biurko dla nastolatka?

Kuchnia- rodzaje i style

Kuchnia- rodzaje i style