Łóżko z pojemnikiem na pościel czy bez pojemnika?

Łóżko z pojemnikiem na pościel czy bez pojemnika?

Łóżko to element wyposażenia przestrzeni sypialni, który nie tylko musi być nadzwyczaj wygodny, ale również powinien być perfekcyjnie wykończony i prezentować się nadzwyczaj estetycznie. Łóżko jest podstawą każdej sypialni — zazwyczaj zajmuje znaczną część dostępnego metrażu użytkowego.

Kupując łóżko do sypialni, warto zastanowić się nad pożądaną konstrukcją. Jeżeli jesteśmy właścicielami małej sypialni, w której głównym meblem będzie łóżko, warto zainwestować w łóżko z dodatkowym pojemnikiem. Dzięki takiemu modelowi nie trzeba będzie wstawiać do pokoju dodatkowych komód lub szafek, w których moglibyśmy przechowywać pościel, koce oraz poduszki. Łóżko bez pojemnika proponowane jest do przestrzennych pomieszczeń, w których można sobie pozwolić na aranżację pomieszczenia dodatkowymi meblami.

Łóżka z pojemnikiem to świetna propozycja do nowoczesnych, a także klasycznych wnętrz, która nie tylko pozwoli zaoszczędzić miejsce, ale również będzie się elegancko prezentowała. Zazwyczaj dostęp do pojemnika w takim modelu łóżka odbywa się poprzez podniesienie materaca wraz ze stelażem. W perfekcyjnie dopracowanych łóżkach dwuosobowym często spotykaną opcją jest rozdzielony materac oraz stelaż, dzięki czemu do pojemnika można dostać się z obydwu stron łóżka. Większość łóżek wyposażona jest w mechanizm sprężynowy, który wspomaga rozkładanie, dzięki wprowadzeniu takiego rozwiązania nie potrzeba prawie żadnych nakładów siły, aby dostać się do praktycznego schowka.

Kunsztowne konstrukcje nowoczesnych designerów sprawiają, że bez większych problemów na rynku meblowym można odnaleźć model łóżka z pojemnikiem lub bez pojemnika. Często spotykanym rozwiązaniem są również pojemniki w formie wysuwanych szuflad, jednakże przed zakupem takiego mebla, warto się zastanowić, czy w naszej przestrzeni jest wystarczająco dużo miejsca na pełne wysunięcie szuflady w celu swobodnego do niej dostępu.

Opinie (1)

Ilona

2020-02-12 16:29:07

Adres IP:

*.*.*.37

Dla mnie tylko i wyłącznie z pojemnikiem na pościel. Najbardziej praktyczne ale to już kwestia gustu.

Zobacz firmy

Wózki do sprzątania LINEA

Warszawska 139
35-205 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Argonium - Teksty na strony www

Goździkowa 14A/1
35-604 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Imeso - sprzęt i preparaty dla medycyny estetycznej

Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Fotowoltaiczne żaluzje

Fotowoltaiczne żaluzje

Worki BIG-BAG – idealne rozwiązanie logistyczne

Worki BIG-BAG – idealne rozwiązanie logistyczne

Przestrzeń na wydłużone spojrzenie, czyli lustrzane szafy przesuwne i ich rola w designie

Przestrzeń na wydłużone spojrzenie, czyli lustrzane szafy przesuwne i ich rola w designie