Wyposażenie szafek kuchennych — kosze cargo

Wyposażenie szafek kuchennych — kosze cargo

W nowoczesnych kuchniach coraz częściej pojawiają się kosze cargo, które charakteryzują się kompaktowymi rozmiarami, a zarazem sporą pojemnością. Kosze cargo są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które są użytkownikami kuchni o niewielkim metrażu użytkowym. W koszu cargo zainstalowany w szafce można przechowywać wiele produktów, jednocześnie oszczędzając przestrzeń użytkową.

Zazwyczaj wspomniane akcesoria meblowe są stosowane w kuchni, jednakże odnajdą się również w przestrzeni łazienki czy sypialni, gdzie często brakuje miejsca na posegregowanie niezbędnych drobiazgów i ubrań. Kosze cargo oferują łatwy i szybki dostęp do przechowywanych produktów. Jednym z największych atutów koszy cargo jest oferowana przez nie pojemność — można w nich zmieścić wiele produktów spożywczych, a także innych przedmiotów codziennego użytku. Ten uniwersalny dodatek w postaci wyposażenia szafki kuchenne modułowe umożliwia wręcz bezproblemowy dostęp do każdego przedmiotu, który został w nim umieszczony, dzięki czemu z pewnością znajdziesz potrzebne Ci przedmioty. Do wyboru jest wiele różnych koszy cargo, które można dopasować ze względu na przeznaczenie, ale również i lokalizację.

Kosz cargo porusza się za pomocą prowadnic, które umożliwiają ciche i sprawne wysunięcie go z szafki. Kosz cargo jest praktycznym rozwiązaniem w przypadku szafek narożnych, jak i głębokich szafek. Zazwyczaj kosze cargo są dodatkowo wyposażone w system samodomykający, który znacznie uprzyjemnia ich użytkowanie. Stosowane w przestrzeni kuchni kosze cargo pozwalają na zachowanie świeżości jedzenia na dłużej — świeżym owocom i warzywom zapewniają odpowiednią wentylację, dzięki której nie będzie dostawać się do nich wilgoć. Dzięki powyższym atutom kosze cargo coraz częściej montowane są w domach. Kosze cargo charakteryzują się łatwym dostępem do przechowywanych przedmiotów, a także możliwością zamontowania go w praktycznie dowolnym miejscu, co stanowi atut w przypadku posiadania kuchni o niewielkim metrażu użytkowym.

Opinie (0)

Zobacz firmy

Wózki do sprzątania LINEA

Warszawska 139
35-205 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Argonium - Teksty na strony www

Goździkowa 14A/1
35-604 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Imeso - sprzęt i preparaty dla medycyny estetycznej

Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Na co zwrócić uwagę wybierając sofę do salonu?

Na co zwrócić uwagę wybierając sofę do salonu?

Kuchnia- rodzaje i style

Kuchnia- rodzaje i style

Kantówka okienna — co warto o niej wiedzieć?

Kantówka okienna — co warto o niej wiedzieć?