Agencja Marketingowa Technetium

Goździkowa 14A,
35-604 Rzeszów

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Agencja Marketingowa Technetium posiada bardzo duże doświadczenie w profesjonalnym tworzeniu stron internetowych, sklepów online , a także różnorodnych aplikacji WEB. Agencja Marketingowa Technetium współpracuje z przedsiębiorcami każdego formatu, działających w rozmaitych branżach na rynku. Kreatywni specjaliści w swoich branżach zatrudnieni w Technetium mogą stworzyć od podstaw stronę internetową WWW dla każdego Klienta oraz kompletną identyfikację wizualną i wykonać rozmaite projekty graficzne.

Z usług Technetium mogą skorzystać nie tylko firmy rozpoczynające swoją działalność, ale i te cieszące się już pewną renomą, wypatrujące sposobów zwiększających zyski oraz przyciągających nowych klientów. Do utrzymania wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google istotne jest podejmowanie systematycznych działań z zakresu pozycjonowania i budowania wartościowego ruchu na stronie. Każda firma może powierzyć te zadania agencji interaktywnej Technetium, zajmującej się również w kompleksowej obsłudze stron www oraz sklepów internetowych.

Strony dotyczące TECHNETIUM Agencja Marketingowa

 


W  Technetium Sp. z o.o. zaangażowany jest kolektyw doświadczonych wykwalifikowanych ekspertów, w otoczeniu których można wodrębnić: koordynatora projektów, grafika, programistę, copywritera, analityka SEO, jak również pracownika SEO. Wszystkie podejmowane przez nich działania, mają na celu sukces każdego klienta, poprzez zaangażowanie w określone zadania i realizację poszczególnych etapów danego przedsięwzięcia. Współpraca z  Agencją Marketingową Technetium   zaczyna się od rozmowy z klientem, poznania jego potrzeb oraz oczekiwań wobec prowadzonej działalności. Ułatwia to sprecyzowanie jasnych celów oraz nakreślenie idei projektu.

Nad realizacją każdego projektu czuwa koordynator, który kontaktuje się z klientem, przekazując mu niezbędne informacje o postępach i wysłuchując jego ewentualnych sugestii. Pełna finalizacja każdego projektu następuje po akceptacji przez klienta oraz przetestowaniu poprawności działania serwisu www lub efektywności podejmowanych działań. Technetium Sp. z o.o. każdego z klientów traktuje indywidualnie, wsłuchując się w jego wskazówki, dzięki czemu jest w stanie stawić czoła nawet tym najbardziej wymagającym oczekiwaniom.

Agencja Marketingowa Technetium (0)

Inne firmy

Paweł Siastała flebolog Warszawa

Al. Jana Pawła II 11a
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Średnia Ocena

5/5
Zakład stolarski Kalisto

Spokojna 11 B
18-400 Łomża

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Domek Radawa do wynajęcia


Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Biesiadne Meble Łaciak - Meble do ogrodu

Meble wykonane z wysoką starannością, dostawa szybka, kontakt z firmą bardzo sprawny. Zostawiam zasłużone 5 ;)

Artur

Średnia Ocena

5/5

Meble Ada - meble kuchenne modułowe

Profesjonalny sklep z miła obsługą. Szeroki wybór mebli.

Barbara

Średnia Ocena

5/5

Wózki do sprzątania LINEA

Wózki są bardzo dobrze wykonane, pojemne i co najważniejsze są bardzo łatwe w prowadzeniu. Dodatkowo są też bardzo ciche.

Weronika

Średnia Ocena

5/5

Ostatnio dodane firmy

Big Bagi standardowe - Cerplast.pl

Robotnicza 50
39-100 Ropczyce

Średnia Ocena

5/5
Dostawca Internetu Rzeszów DATA-COM

Ignacego Paderewskiego 11B
35-328 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Prawo Podatkowe Rzeszów Kancelaria Whiteberg

Rejtana 20A
35-310 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Artykuły

Meble dla domu z wielkim stylem: luksusowe opcje warto rozważyć

Meble dla domu z wielkim stylem: luksusowe opcje warto rozważyć

Poradnik: jak dbać o drewniane meble, by dłużej służyły?

Poradnik: jak dbać o drewniane meble, by dłużej służyły?

Praktyczne rozwiązania: funkcjonalne meble do mniejszych przestrzeni

Praktyczne rozwiązania: funkcjonalne meble do mniejszych przestrzeni