Dentysta Rzeszów

Obrońców Poczty Gdańskiej 10a,
35-509 Rzeszów

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Kołodziejczykowie Gabinet Stomatologiczny mieści się w miejscowości Rzeszów, na ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 10a. To placówka, mająca ponad 25-letnie doświadczenie, wykonująca profesjonalne usługi w zakresie stomatologii zachowawczej, ortodoncji, leczenia kanałowego (endodoncja), protetyki (korony/licówki) oraz wybielania zębów. Zakład stomatologiczny Kołodziejczykowie oprócz wieloletnią tradycją zatrudnia wyspecjalizowaną kadrę, stale zorientowaną na rozwój, dopasowującą się do stale rosnących wymagań pacjentów oraz dobrze zorientowaną na nowatorskie technologie, stosowane w zakresie korekty zębów.

Zobacz pozostałe internetowe wizytówki dla Gabinet stomatologiczny Kołodziejczykowie:


Decydując się na zabiegi razem z Gabinetem Stomatologicznym Kołodziejczykowie, masz do wyboru wiele opcji jakie proponują lekarze stomatolodzy. Jedną z nich jest przeciwdziałanie oraz leczenie próchnicy. Wszyscy pacjenci mogą liczyć na wysoko profesjonalną dbałość ze strony zespołu gabinetu stomatologicznego. Decydując się na rzeszowski gabinet, pośród oferty znajdziesz też usługi związane z ortodoncją. Mocowanie metalowych i ceramicznych aparatów nadzoruje dr Dorotę Kołodziejczyk - specjalistkę, z długoletnie praktykę, wyszkoloną pod okiem wysokiej klasy ortodontów także za granicą.


Zastosowanie nowoczesnej urządzeń amerykańskiej produkcji do badań zębów, wyróżnia Kołodziejczykowie Gabinet Stomatologiczny na tle pozostałych gabinetów dentystycznych. Marka Kołodziejczykowie działa z misją. Użytkując nowoczesny sprzęt, potrafi też leczyć zęby kanałowo, zakłada korony, protezy akrylowe oraz szkieletowe, jak również licówki porcelanowe. W razie zapotrzebowania pacjenta, gabinet wykona też wybielanie uzębienia, które dla podtrzymania optymalnego efektu   warto powtarzać co 6-12 miesięcy. Kadra   Kołodziejczykowie Rodzinnego Gabinetu Stomatologicznego   odnosi się do wszystkich pacjentów zawsze profesjonalnie. . Miła i przyjazna pacjentom atmosfera w gabinecie nadaje komfortu przy każdej z wizyt. Gabinet jest otwarty również dla najmłodszych pacjentów, to bardzo dobre miejsce na pierwszą i kolejną wizytę u dentysty z dzieckiem.

Gabinet stomatologiczny posiada także nowoczesne wyposażenie, na przykład najnowszej generacji aparat do zdjęć Rentgenowskich - narzędzie pozwalające robić wysoce dokładne zdjęcia RTG, mikroskop stomatologiczny, czy inne rozwiązania, które przyczyniają się do jeszcze lepszego zbadania uzębienia, w tym ich lepszej diagnostyki.

Dentysta Rzeszów (0)

Inne firmy

KLM Meble

Obornicka 258A
60-650 Poznań

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Grupa Solo - Producent okien PCV

Przemysłowa 14 B
35-105 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Rad-Pol Klasyczne meble do wnętrz

Al. Jerozolimskie 200
02-486 Warszawa

Średnia Ocena

4.6/5

Losowe komentarze

Akcesoria Meble.pl

Serdecznie polecam akcesoria.meble.pl Bardzo spoko firma, która polecił mi mój kumpel. Kupowałem zawiasy do drzwi z tego sklepu...

ania

Średnia Ocena

5/5

Rad-Pol Klasyczne meble do wnętrz

Mnóstwo ofert pracy możesz znaleźć w internecie, ale nigdy nie możesz mieć pewności czy pracodawca jest faktycznie rzetelny. Jak się o...

Coś o Rad - Pol Sp. z o.o.

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Agencja Marketingowa SEONETIUM

Moja strona pojawia się jako jedna z pierwszych w wyszukiwarce. Polecam wszystkim Seonetium.

Ada

Średnia Ocena

5/5

Ostatnio dodane firmy

Luksusowe meble włoskie Gdańsk

al. Grunwaldzka 211
80-266 Gdańsk

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Italmeble Warszawa Janki

Plac Szwedzki 4
05-090 Janki

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Ekskluzywne meble włoskie Wrocław

ul. Braniborska 14
53-680 Wrocław

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły