Dentysta Rzeszów

Obrońców Poczty Gdańskiej 10a,
35-509 Rzeszów

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Kołodziejczykowie Gabinet Stomatologiczny mieści się w miejscowości Rzeszów, na ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 10a. To placówka, mająca ponad 25-letnie doświadczenie, wykonująca profesjonalne usługi w zakresie stomatologii zachowawczej, ortodoncji, leczenia kanałowego (endodoncja), protetyki (korony/licówki) oraz wybielania zębów. Zakład stomatologiczny Kołodziejczykowie oprócz wieloletnią tradycją zatrudnia wyspecjalizowaną kadrę, stale zorientowaną na rozwój, dopasowującą się do stale rosnących wymagań pacjentów oraz dobrze zorientowaną na nowatorskie technologie, stosowane w zakresie korekty zębów.

Zobacz pozostałe internetowe wizytówki dla Gabinet stomatologiczny Kołodziejczykowie:


Decydując się na zabiegi razem z Gabinetem Stomatologicznym Kołodziejczykowie, masz do wyboru wiele opcji jakie proponują lekarze stomatolodzy. Jedną z nich jest przeciwdziałanie oraz leczenie próchnicy. Wszyscy pacjenci mogą liczyć na wysoko profesjonalną dbałość ze strony zespołu gabinetu stomatologicznego. Decydując się na rzeszowski gabinet, pośród oferty znajdziesz też usługi związane z ortodoncją. Mocowanie metalowych i ceramicznych aparatów nadzoruje dr Dorotę Kołodziejczyk - specjalistkę, z długoletnie praktykę, wyszkoloną pod okiem wysokiej klasy ortodontów także za granicą.


Zastosowanie nowoczesnej urządzeń amerykańskiej produkcji do badań zębów, wyróżnia Kołodziejczykowie Gabinet Stomatologiczny na tle pozostałych gabinetów dentystycznych. Marka Kołodziejczykowie działa z misją. Użytkując nowoczesny sprzęt, potrafi też leczyć zęby kanałowo, zakłada korony, protezy akrylowe oraz szkieletowe, jak również licówki porcelanowe. W razie zapotrzebowania pacjenta, gabinet wykona też wybielanie uzębienia, które dla podtrzymania optymalnego efektu   warto powtarzać co 6-12 miesięcy. Kadra   Kołodziejczykowie Rodzinnego Gabinetu Stomatologicznego   odnosi się do wszystkich pacjentów zawsze profesjonalnie. . Miła i przyjazna pacjentom atmosfera w gabinecie nadaje komfortu przy każdej z wizyt. Gabinet jest otwarty również dla najmłodszych pacjentów, to bardzo dobre miejsce na pierwszą i kolejną wizytę u dentysty z dzieckiem.

Gabinet stomatologiczny posiada także nowoczesne wyposażenie, na przykład najnowszej generacji aparat do zdjęć Rentgenowskich - narzędzie pozwalające robić wysoce dokładne zdjęcia RTG, mikroskop stomatologiczny, czy inne rozwiązania, które przyczyniają się do jeszcze lepszego zbadania uzębienia, w tym ich lepszej diagnostyki.

Dentysta Rzeszów (0)

Inne firmy

DESIGNMEBEL

Lubelska 23A
10-404 Olsztyn

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Zakład Reklamowy - Strony Internetowe Rzeszów

Goździkowa 14A/6
35-604 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
ItaliaStyle


Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Notariusz w Rzeszowie - Monika Szyndak

PAni Monika szyndak przedstawiła światło mojego problemu prawnego i zaproponowała najbardziej dogodne dla mnie rozwiązanie. Dzięki jej...

Monika

Średnia Ocena

5/5

Pożyczki dla firm Rzeszów PFR

Firma udzieliła sporej pożyczki mojej małej firmie, jestem bardzo zadowolona z warunków współpracy.

Joanna

Średnia Ocena

5/5

Biesiadne Meble Łaciak - Meble do ogrodu

polecam mocno - swietna firma, profesjonalne usługi

ania

Średnia Ocena

5/5

Ostatnio dodane firmy

Dentysta Rzeszów

Obrońców Poczty Gdańskiej 10a
35-509 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Salon mody Impresja Rzeszów

Jana III Sobieskiego 10
35-002 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Producent maszyn pakujących LS TECH

Pstrągowa 218
38-121 Pstrągowa

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Czym wyróżniają się klasyczne kuchnie?

Czym wyróżniają się klasyczne kuchnie?

Jaka drukarka sprawdzi się w domu?

Jaka drukarka sprawdzi się w domu?

Piece cukiernicze - rodzaje i przeznaczenie

Piece cukiernicze - rodzaje i przeznaczenie