Ośrodek Terapii COGITO - psychoterapia Rzeszów

Warszawska 82,
35-205 Rzeszów

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

W COGITO Ośrodku Terapeutycznym pracują jedynie kompetentni pracownicy, którzy nieustannie zwiększają indywidualne wykształcenie, aby jeszcze lepiej rozpoznawać i leczyć zaburzenia psychiczne. Ideologia Ośrodka Terapii Cogito nie powołuje się do łacińskiego równoważnika "myślę", lecz do łacińskiego słowa Cogitation, a więc "zamyślenie". Tak więc fundamentalną koncepcją Ośrodka Terapeutycznego Cogito jest zamyślenie, które jest niezastąpione do identyfikacji i całkowitego pojęcia drugiej osoby, co utoruje niesienie mu niezbędnej asysty. Leczenie w Cogito Ośrodku Terapii ma miejsce w duchu uznającym wszelkie uczucia. Relacja pacjent-terapeuta w COGITO nie tylko ułatwia leczenie, ale również rozwój drugiego człowieka.

 

COGITO znajduje się przy ul. Warszawskiej 82 w Rzeszowie. Cogito jest otwarty dla pacjentów od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00, jak również w soboty od 9:00 do 14:00, dzięki czemu każdy ma możliwość dopasowania terminu wizyty do własnego harmonogramu dnia i codziennych zobowiązań. W celu rozbudowy obszaru działalności firmy COGITO uruchomił stronę www Rzeszów, na której zawarte są wszystkie najważniejsze informacje związane z świadczonych usług, terapii i dane kontaktowe, które umożliwią bezpośredni kontakt z ośrodkiem.

 

Ośrodek Terapeutyczny Cogito powstał w 2009 roku i został utworzony przez Joannę Fularz. W pierwszych latach funkcjonowania COGITO Ośrodek Terapeutyczny zajmował się głównie wszechstronnym leczeniem dzieci i młodzieży, a przede wszystkim leczeniem dzieci z autyzmem. Następne lata umożliwiły zwiększenia sfery usług Cogito na usługi psychoterapeutyczne dla dorosłych. W pracy z pacjentem zespół Ośrodka Terapeutycznego Cogito zwraca przede wszystkim uwagę na rozwój oraz zagwarantowanie komfortu pacjentowi, jak również elastyczność, która umożliwi prowadzenie procesu leczenia w kilku językach, jak również w formie stacjonarnej i formie online.


Ośrodek Terapii Cogito to miejsce, w którym każda osoba, bez względu na płeć oraz wiek, otrzyma wszechstronną pomoc i wsparcie psychologiczne. Kluczowym założeniem Cogito Ośrodka Terapii jest profilaktyka zaburzeń zdrowia psychicznego oraz ich identyfikacja i efektywne leczenie. Zasięg usług COGITO dotyczy dzieci od poczęcia aż do późnej starości, dzięki czemu każdy badany uzyska pomoc dobraną do jego indywidualnej sprawy.

Ośrodek Terapii COGITO - psychoterapia Rzeszów (0)

Inne firmy

Keno-Meble

Szajnochy 6
85-738 Bydgoszcz

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Więcpol

Rejtana 8
35-310 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Salon Maxkuchnie

Makuszyńskiego 22a
30-014 Kraków

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Losowe komentarze

Meble Ada - meble kuchenne modułowe

Świetnej jakości meble i miła obsługa, serdecznie polecam zakupy w meble Ada!

ania

Średnia Ocena

5/5

Argonium - Teksty na strony www

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Agencją Interaktywną Argonium. Profesjonalne doradztwo i rozwiązanie wszelkich problemów. Usługi...

kasia

Średnia Ocena

5/5

Zakład Produkcji Mebli kuchennych ELPRIM-WIKA

t123st1

test3

Średnia Ocena

3/5

Ostatnio dodane firmy

Klimatyzacja Rzeszów RESCOLD

kpt. Raginisa 1
35-513 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Części zamienne do elektronarzędzi MIKRON

Spółdzielcza 10
37-500 Jarosław

Średnia Ocena

5/5
Paweł Siastała flebolog Warszawa

Al. Jana Pawła II 11a
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Średnia Ocena

5/5

Artykuły

Czym wyróżniają się klasyczne kuchnie?

Czym wyróżniają się klasyczne kuchnie?

Jaka drukarka sprawdzi się w domu?

Jaka drukarka sprawdzi się w domu?

Piece cukiernicze - rodzaje i przeznaczenie

Piece cukiernicze - rodzaje i przeznaczenie