Producent maszyn pakujących LS TECH

Pstrągowa 218,
38-121 Pstrągowa

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 2 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Firma LSTECH jest Firmą specjalizującą się w produkcji oraz projektowaniu maszyn pakujących oraz maszyn do paletyzacji. Sprzedawane przez firmę LS tech maszyny, są projektowane w całości w naszym zakładzie produkcyjnym, dzięki temu mamy pełną kontrolę nad jakością oferowanych przez nas produktów. Nieustannie kontrolujemy każdy etap projektowania oraz produkcji podzespołów do maszyn. Z niezwykłą starannością podchodzimy do budowy urządzeń pakujących, tak aby ich praca była na jak najwyższym poziomie.

Polska firma LSTECH dostarcza urządzenia pakujące dostosowane do rodzaju produktu: maszyny pakujące,  linie technologiczne do owijania folią stretch,  linie do nalewania,  maszyny do paletyzowania.  Firma LSTECH zainstalowała swoje maszyny pakujące w takich zakładach jak Real Wave.

Warto, żebyś sprawdził pozostałe internetowe katalogi Firma LSTECH:


Firma LS Tech trudni się produkcją wysokiej klasy urządzeń technologicznych, maszyn pakujących oraz też systemów paletyzacji eksploatowanych w przemyśle ciężkim oraz branży spożywczej. Są one w całości wytwarzane w siedzibie firmy LS Tech, z tej racji każdy etap ich wytwarzania jest poddawany dokonywanej systematycznie ocenie jakości. Polski producent LS Tech oferuje również usługi profesjonalnego serwisu, które są realizowane w możliwie jak najkrótszym czasie. LS Tech ma do dyspozycji oryginalne części do maszyn, z uwagi na fakt iż jest ich producentem, wobec tego czas realizacji zgłoszenia nie wydłuża się niepotrzebnie.

Zobacz inne strony www i dowiedz się więcej o Polska firma LS-TECH:

 


Polska firma LS Tech nie jedynie posiada w obrębie swojego asortymentu urządzenia umożliwiające automatyzację procesu produkcji, ale także może zaproponować podane usługi: cięcie metalu przy użyciu lasera, gięcie blach przy użyciu prasy krawędziowej czy obróbka metalu (w tym spawanie). Więcej szczegółów dotyczących sprzętów dedykowanych pakowaniu i innych urządzeń od LS Tech jest dostępnych na stronie internetowej tego producenta razem z bogatą bazą wiedzy regularnie zaopatrywaną w coraz to nowsze teksty.

 


Zakład produkcyjny LSTECH mieści sie w 38-121 Pstrągowa 218 na Podkarpaciu. Numer telefonu +48 669 643 810

Producent maszyn pakujących LS TECH (2)

Adam

2023-08-02 08:43:16

Adres IP:

*.*.*.78

Nasza produkcja stała się bardziej niezawodna, a produkty pakowane są teraz w sposób bardziej estetyczny i profesjonalny. Wybór maszyn LS Tech to był strzał w dziesiątkę!

ocena

5
Witek Zagórski

2023-07-14 09:47:52

Adres IP:

*.*.*.116

LS Tech zrewolucjonizował naszą linię pakowania. Ich maszyny są nie tylko niezwykle precyzyjne, ale także wyjątkowo trwałe.

ocena

5

Inne firmy

Hotel Coloseum Jarosław

Kruhel Pełkiński 72
37-500 Jarosław

Średnia Ocena

5/5
Studio mebli Format

Łęczyńska 43
Lublin

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Losowe komentarze

Alladyn Rzeszów - pranie dywanów i wykładzin

Mnóstwo ofert pracy możesz znaleźć w internecie, ale nigdy nie możesz mieć pewności czy pracodawca jest faktycznie rzetelny. Jak się o...

Coś o Alladyn Rzeszów - pranie dywanów i wykładzin

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Hotel Coloseum Jarosław

Miejsce godne polecenia. Piękna sala weselna, bardzo elegancki hotel.

Wiola

Średnia Ocena

5/5

Akcesoria Meble.pl

Serdecznie polecam firmę akcesoria.meble.pl Zamawialem maty dekoracyjne - swietna jakosc Zaskoczylla mnie bardzo szybka wysylka juz po...

Artur

Średnia Ocena

5/5

Ostatnio dodane firmy

Italmeble Warszawa Janki

Plac Szwedzki 4
05-090 Janki

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Ekskluzywne meble włoskie Wrocław

ul. Braniborska 14
53-680 Wrocław

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Meble włoskie Katowice - Italmeble

al. Walentego Roździeńskiego 199
40-313 Katowice

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły