Big Bagi standardowe - Cerplast.pl

Robotnicza 50,
39-100 Ropczyce

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 3 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Powstały w 1996 roku Zakład Produkcyjno-Handlowy CERPLAST Sp. z o.o. ma swoją siedzibę w Ropczycach, gdzie zajmuje się wytwarzaniem różnorodnych opakowań przemysłowych oraz materiałów opakowaniowych. Są to m.in.: pojemne worki kontenerowe Big Bag, kaptury termokurczliwe, opakowania papierowe i kartonowe, worki PE, worki wentylowe foliowe oraz drewniane skrzynie, formy i palety. W asortymencie polskiej firmy CERPLAST Sp. z o.o. znajdują się również materiały dla hutnictwa, takie jak: drągi startowe, betony naprawcze, rury startowe oraz masy ogniotrwałe i izolacyjne. CERPLAST Sp. z o.o. oferuje swoim klientom również opakowania na miarę ich potrzeb. Jako producent specjalizuje się w wykonywaniu i dostarczaniu opakowań przemysłowych, dlatego bez trudu jest w stanie sprostać konkretnemu zapotrzebowaniu kontrahenta oraz jego określonym oczekiwaniom.

Serwisy online zawierające informacje związane z  CERPLAST Sp. z o.o.:

 


Oferta Zakładu Produkcyjno-Handlowego CERPLAST Sp. z o.o. dedykowana jest mieszkańcom Lubelszczyzny i Podkarpacia, jak również całej Polski. Z usług tej ropczyckiej firmy korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i właściciele małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw. Produkty CERPLAST Sp. z o.o. z wielkim powodzeniem są wykorzystywane w wielu branżach, np. spożywczej i przemyśle. Opakowania przemysłowe oraz materiały opakowaniowe wytwarzane przez ten zakład są sprawdzonymi wyrobami, które doceniane są wśród klientów ze względu na swoją trwałość, solidność i bezpieczeństwo. Ich produkcja odbywa się w oparciu o najnowocześniejsze technologie oraz wieloletnie doświadczenie na rynku.

Wpisy dla CERPLAST Sp. z o.o.:


Na zamówienie klienta firma CERPLAST Sp. z o.o. produkuje różnego typu opakowania wykonane ze starannie wyselekcjonowanych surowców oraz rozmaite materiały opakowaniowe. Oferuje też dostępne od ręki produkty, które znajdują się w danym momencie na stanie. Wszystkie osoby korzystające z usług zakładu mogą liczyć na dostawę zamówionych produktów w ustalonym wcześniej terminie. Pracowników firmy CERPLAST Sp. z o.o. cechuje życzliwe podejście do każdego klienta, zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz elastyczność względem potrzeb kontrahenta.

Big Bagi standardowe - Cerplast.pl (3)

Kamil Iwanek

2023-09-25 09:24:51

Adres IP:

*.*.*.74

Opakowania od Cerplast są wyjątkowo solidne - polecam.

ocena

5
Olaf Nizioł

2023-09-05 10:44:30

Adres IP:

*.*.*.117

Polecam. Jesteśmy klientem indywidualnym i cenimy sobie indywidualne podejście do naszych zamówień. CERPLAST zawsze stara się jak najlepiej odpowiadać na nasze potrzeby.

ocena

5
Stanisław

2023-08-15 09:19:27

Adres IP:

*.*.*.86

Jesteśmy lojalnymi klientami CERPLAST i nie zamierzamy tego zmieniać.

ocena

5

Inne firmy

ItaliaStyle


Średnia Ocena

5/5
Meb-Drew

Niezłomnych 70/32
37-450 Stalowa Wola

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Losowe komentarze

Meble Domagała

Mnóstwo ofert pracy możesz znaleźć w internecie, ale nigdy nie możesz mieć pewności czy pracodawca jest faktycznie rzetelny. Jak się o...

Coś o Meble Domagała

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Rad-Pol Klasyczne meble do wnętrz

Rad - Pol Sp. z o.o. najlepsza firma w okolicach! Super transakcja, meble biurowe fajnej jakości. Bardzo sprawnie i...

dorota@nemesis.com.pl

Średnia Ocena

5/5

Stalgast sp. z o.o.

Wysoki poziom obsługi klienta Wysoka jakość produktu

~ewa

Średnia Ocena

5/5

Ostatnio dodane firmy

Luksusowe meble włoskie Gdańsk

al. Grunwaldzka 211
80-266 Gdańsk

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Italmeble Warszawa Janki

Plac Szwedzki 4
05-090 Janki

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Ekskluzywne meble włoskie Wrocław

ul. Braniborska 14
53-680 Wrocław

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły