Dostawca Internetu Rzeszów DATA-COM

Ignacego Paderewskiego 11B,
35-328 Rzeszów

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 1 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Operator internetowy DATA-COM Internet świadczy swoje usługi z udostępnienia Internetu na terenie Rzeszowa profesjonalnie od ponad 17 lat. Wiedza i doświadczenie, nabyte w okresie działalności firmy, przyczyniły się do rozbudowy zakresu usług dotyczących dostawy Internetu światłowodowego oraz radiowego. DATA-COM specjalizuje się w dostarczaniu Internetu światłowodowego w Rzeszowie i okolicach, dlatego też klienci DATA-COM mogą korzytstać z szybkiego Internetu, który działa bez najmniejszego zarzutu. Wartą rozważenia opcją jest możliwość zaopatrzenia się w Internet radiowy, gdyż w tej dziedzinie, również profesjonalizuje się rzeszowska firma Data Com Rzeszów. Potocznie zwana "radiówka" dostępna jest bez konieczności użycia kabli, co pozwala tym samym na szybką transmisję danych. Data-Com jest dostawcą Internetu w Rzeszowie, który proponuje dodatkowo serwisowe uslugi internetowe. Wsparcie serwisowe zajmuje się zarówno usuwaniem usterek, jak i przeprowadzaniem przeglądów i uaktualnień.

Serwisy internetowe dla  Dostawca usług internetowych Data Com:


Operator internetowy Data Com Rzeszów kieruje swoje usługi do domów oraz firm jak i instytucjom znajdującym się w Rzeszowie oraz okolicznych miejscowościach Rzeszowa. Data-Com specjalizuje się nie tylko w dostawie internetu oraz radiowego, zajmuje się także outsorcingiem IT, projektowaniem oraz konfiguracją sieci, tworzeniem infrastruktury zapasowej i eliminacją wad technicznych. Dodatkowo firmy i instytucje mają możliwość podpisania umowy SLA, co daje im gwarancję świadczonych usług oraz w razie awarii wsparcie techniczne SLA. Szybki Internet, eksplorowanie nowoczesnych technologii, profesjonalne podejście i najwyższa jakość to fundament dla działalności rzeszowskiego dostawcy Internetu.

Baza artykułów dla zewnętrznych serwisów informacyjnych:


DATA-COM - dostawca Internetu Rzeszów - ma do zaproponowania klientom prywatnym oraz właścicielom przedsiębiorstw korzystne aktualne pakiety . Różnią się między sobą nawzajem ceną raz na miesiąc wnoszonej płatności i liczbą megabitów wysyłania i megabitów pobierania . Internet światłowodowy w Rzeszowie od dostawcy DATA-COM jest dostępny w czterech wersjach, dzięki czemu każdy klient odnajdzie odpowiednią dla swoich potrzeb lub prowadzonej działalności gospodarczej propozycję . Koszt najtańszego pakietu dzisiaj równa się nie więcej niż niecałe 30 zł/mc, największy (w teraźniejszej cenie 150 zł regulowanej we wszystkich miesiącach) uznaje się jako idealne wyjście dla przedsiębiorców czy też użytkowników prywatnych posiadających olbrzymie wymagania lub zwyczajnie niezgadzających się na ustępstwa. "Radiówka" na obszarze miasta Rzeszów i okolic podobnie do Internetu światłowodowego Rzeszów istnieje w czterech wersjach, których cena oscyluje między 29,99 zł a 150 zł uiszczanych miesięcznie. DATA-COM - dostawca Internetu Rzeszów - niezmiennie udostępnia szybki Internet dla wszystkich klientów. Opinie publikowane w Internecie o firmie traktuje się jako gwarancję wysokiej jakości usług DATA-COM oraz sprawnie działającego udostępnianego przez niego Internetu w Rzeszowie.

Dostawca Internetu Rzeszów DATA-COM (1)

Dariusz

2023-07-05 14:17:54

Adres IP:

*.*.*.367

Wybór Internetu światłowodowego od DATA-COM był strzałem w dziesiątkę. Przesył danych jest błyskawiczny, a połączenie jest stabilne.

ocena

5

Inne firmy

Meble Włoskie Exceleo

Goździkowa
35-604 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Meble Black Art

Bolesława Krzywoustego 68
61-144 Poznań

Średnia Ocena

5/5
Studio Mebli Kuchennych Merbau

Al. Niepodległości 658
81-854 Sopot

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Losowe komentarze

Argonium - Teksty na strony www

Nie boja się nawet bardzo specjalistycznych tekstów. Moge polecić

Arek

Średnia Ocena

5/5

Rad-Pol Klasyczne meble do wnętrz

Rad - Pol Sp. z o.o. najlepsza firma w okolicach! Super transakcja, meble biurowe fajnej jakości. Bardzo sprawnie i...

dorota@nemesis.com.pl

Średnia Ocena

5/5

Akcesoria Meble.pl

Serdecznie polecam akcesoria.meble.pl Bardzo spoko firma, która polecił mi mój kumpel. Kupowałem zawiasy do drzwi z tego sklepu...

ania

Średnia Ocena

5/5

Ostatnio dodane firmy

Big Bagi standardowe - Cerplast.pl

Robotnicza 50
39-100 Ropczyce

Średnia Ocena

5/5
Dostawca Internetu Rzeszów DATA-COM

Ignacego Paderewskiego 11B
35-328 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Prawo Podatkowe Rzeszów Kancelaria Whiteberg

Rejtana 20A
35-310 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Artykuły

Zalety worków wentylowych papierowych w porównaniu z plastikowymi

Zalety worków wentylowych papierowych w porównaniu z plastikowymi

Co nowego wnoszą do branży opakowań worki wentylowe papierowe?

Co nowego wnoszą do branży opakowań worki wentylowe papierowe?

Jak wysyłać i magazynować produkty z użyciem worków wentylowych papierowych?

Jak wysyłać i magazynować produkty z użyciem worków wentylowych papierowych?