Znajdź Firmę
posiadamy 68 firm w naszym serwisie
Dodaj firmę
posiadamy 19 opinii
Poznaj
opinie o firmach

Meble Black Art

województwo: wielkopolskie
adres: Poznań
ulica: Bolesława Krzywoustego 68
kod pocztowy: 61-144

e-mail: poczta@mebleblackart.pl
strona: http://www.mebleblackart.pl

Liczba wyszukiwań: 804, ostatnio odwiedzony dnia: 22/06/2018
średnia ocena
0.5/5
na podstawie 4 opinii

Meble Black Art to firma oferująca meble kuchenne jako elementy kuchni(samodzielny montaż) oraz kuchnie na wymiar( fachowy montaż przez naszych pracowników). Oprócz mebli kuchennych w asortymencie firmy znajdują się produkty jak łóżka tapicerowane do sypialni, materace, ławy, stoły, krzesła oraz meble wypoczynkowe. Można wybrać surowiec z którego będzie wykonane zamówienie. Dostępne są meble z drewna, lakierowane, z płyt MDF czy z płyt wiórowych. Zapoznaj się z dokładną ofertą firmy na stronie.

poznaj

opinie o Meble Black Art

autor:
ip: ***.***.**.72

Witam. Od trzech miesięcy jestem nieszczęśliwym posiadaczem narożnika zakupionego w salonie black-art. Narożnik składa się z trzech części, i wygląda jakby każda z nich była robiona w osobnym zakładzie a spotkały się dopiero u mnie w domu. Poszczególne elementy różnią się twardościom, wysokością i wygodą. Po tygodniu użytkowania siedzisko zaczęło strasznie skrzypieć. Złożyłem reklamację i już po trzech tygodniach pojawili się "serwisanci", którzy przy pomocy zszywek pasów i kawałków płyty wiórowej usunęli usterkę, która po miesiącu zaczyna powracać. Serwisanci pozostałych usterek nie potrafili usunąć. Nie polecam zakupów w tym salonie.

niezweryfikowana
autor: f.arrokh.stuart@*********
ip: **.***.***.**214

Idea self storage napawa się za możliwością dużą popularnością, ale tendencja na zarabianie z specjalnych magazynów do wynajęcia powoli wchodzi oraz do norm naszego regionu. Polacy coraz chętniej ukrywają swoje skarby w składach samoobsługowych, skoro w ich garażach, składzikach i piwnicach zawsze w świecie brakuje już miejsca. Co szczególnie przenika do przechowalni rzeczy?Koncepcja magazyn do wynajęcia Wrocław niewątpliwie największą renomą bawi się w Okresach Skupionych – tam z usług magazynów do wynajęcia wykorzystuje już co dziesiąte gospodarstwo domowe. W sukcesie naszego kontynentu wartości ostatnie są naturalnie wiele młodsze, lecz blisko to w wszystkim ważniejszym centrum Europy Zachodniej można bez problemu znaleźć choć kilka magazynów samoobsługowych. Co w materiale? Magazyny do wynajęcia są doskonale chronione, podpięte do stylów alarmowych i nieustannie monitorowane. Można więc pomyśleć, że skrywają różne drogocenne skarby. Założenia też wolny wątpienia podsycają popularne programy rozrywkowe. Bohaterowie „Łowców Okazji” czy „Wojen Magazynowych” uczestniczą bo w aukcjach samych powierzchni magazynowych i nierzadko znajdują w nich tradycyjną broń, motocykle, wartościowe automaty do zabaw, a nawet poduszkowce, stoły do billarda, drogocenne dzieła sztuki lub całkowite auta. Rzeczywistość jest jednak kilka ekscytująca, gdyż w składach samoobsługowych ludzie najczęściej przechowują po prostu meble, sprzęt sportowy oraz dokumentację. Self storage to wygodne rozwiązanie, zatem znacznie często proponuje osobom indywidualnym za drugi składzik rzeczy przy okazji remontu, przeprowadzki lub dalszego wyjazdu, choćby z magazynów do wynajęcia mają i marki oraz biznesy internetowe, które nie są gdzie wychowywać swojego materiału. Można montować, że z terminem wzrośnie i pierwsza osób, jakie w aktualnego fasonu magazynach samoobsługowych będą po prostu trzymać rzeczy, jakich nie chcą wyrzucać, tymczasem te nie zawierają się już obok nich w domku – delikatnie uważają na więc przekazane GUS, jakie widzą wzrost konsumpcji wśród Polaków. Dokładnie nie wszystko mocna w współczesny rozwiązanie przechowywać: odpadają rzeczy wilgotne, i ponadto zwierzęta, rośliny, produkty spożywcze, substancje chemiczne, toksyczne, ostre lub łatwopalne. Magazyn do wynajęcia dla każdego Być prawdopodobnie wraz z występującą popularnością na przyjmowanie z magazynów do wynajęcia, na pozycje skorzystają w krajowym terenie oraz licytacje budów tych porzuconych czy nieopłacanych. Dopóki co szlak pod tymże względem przeciera w Polsce LOT, który od terminu do sezonu planuje aukcje zagubionego/nieodebranego przez bliskich pasażerów bagażu. Zainteresowanie tego fasonu aukcjami jest silne – w efekcie obrót w ciemno godzi się nie tylko z znacznymi emocjami, ale świadczy ponad możliwość na pokonanie czegoś wartościowego zbyt wiele młodszą sumę.

zweryfikowana
autor: f.arrokh.stuart@*********
ip: **.***.***.**214

Idea self storage pasie się za granicą wyjątkową dostępnością, ale moda na podejmowanie z specjalnych magazynów do wynajęcia powoli wchodzi też do miar naszego terenu. Polacy coraz łatwo karmią swoje skarby w magazynach samoobsługowych, skoro w ich garażach, magazynach oraz piwnicach właściwie w świecie brakuje już miejsca. Co szczególnie znajduje do przechowalni rzeczy?Koncepcja kangu oczywiście najogromniejszą dostępnością bawi się w Okresach Zjednoczonych – tam z pomocy magazynów do wynajęcia używa już co dziesiąte gospodarstwo domowe. W sukcesu własnego kontynentu kwoty owe są tak wiele niższe, jednak pomimo wówczas w jakimkolwiek większym centrum Europy Zachodniej można bez tematu znaleźć przynajmniej kilka magazynów samoobsługowych. Co w sposobie? Magazyny do wynajęcia są doskonale chronione, podpięte do układów alarmowych i nieustannie monitorowane. Można więc pomyśleć, że skrywają różne drogocenne skarby. Założenia też wolny wątpienia podsycają popularne programy rozrywkowe. Bohaterowie „Łowców Okazji” czy „Wojen Magazynowych” są skoro w aukcjach wolnych powierzchni magazynowych a często wybierają w nich dawną broń, motocykle, wartościowe automaty do gier, i nawet poduszkowce, stoły do billarda, drogocenne dzieła gry czy całe auta. Rzeczywistość chodzi a nieco interesująca, bowiem w składach samoobsługowych mężczyzny najczęściej pozostawiają po nisku meble, sprzęt sportowy oraz dokumentację. Self storage to wartościowe rozwiązanie, zatem niezwykle często proponuje osobom prywatnym za kolejny składzik rzeczy przy okazji remontu, przeprowadzki lub większego wyjazdu, przynajmniej z magazynów do wynajęcia dysponują jeszcze firmy także składy komputerowe, które nie mają gdzie ukrywać swojego produktu. Można budować, że z terminem wzrośnie też ilość osób, które w niniejszego modelu magazynach samoobsługowych będą po prostu trzymać rzeczy, których nie chcą wyrzucać, tymczasem obecne nie kryją się już obok nich w zakładzie – delikatnie proponują na owo przekazane GUS, jakie odnotowują wzrost konsumpcji wśród Polaków. Absolutnie nie wszystko można w aktualny rodzaj przechowywać: odpadają rzeczy wilgotne, i i zwierzęta, rośliny, artykuły spożywcze, substancje chemiczne, toksyczne, żrące lub łatwopalne. Magazyn do wynajęcia dla każdego Stanowić chyba wraz z rosnącą popularnością na zarabianie z magazynów do wynajęcia, na marek nabędą w bliskim świata również licytacje wielkości tych usuniętych czy nieopłacanych. Dopóki co szlak pod tymże powodem przeciera w Polsce LOT, jaki od okresu do etapu występuje aukcje zagubionego/nieodebranego poprzez narodowych pasażerów bagażu. Zainteresowanie tego wzorca wyprzedażami stanowi nieograniczone – w tyle zakup w ciemność skupia się nie chociaż z wysokimi emocjami, ale oferuje ponad perspektywę na zwycięstwo czegoś cennego za daleko młodszą kwotę.

zweryfikowana
autor: test1

t123st3

zweryfikowana
dodaj swoją opinie
Ostatnie
Komentarze
22.02.2018

" Rad - Pol Sp. z o.o...."

5/5
07.11.2017

"Witam. Od trzech miesięcy jestem..."

0.5/5
26.10.2017

" Kuchnia angielska z firmy Rad-Pol-..."

5/5