Maszyny cukiernicze HASBORG

Rakszawa 508,
37-111 Rakszawa 508

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 2 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Firma Hasborg specjalizuje się w produkcji urządzeń oraz maszyn przeznaczonych do produkcji ciastek i słodyczy. Firma w swojej ofercie posiada także całe przemysłowe linie technologiczne do produkcji wyrobów cukierniczych. Oferta marki skierowana jest zarówno do małych jak i dużych cukierni oraz do dużych przedsiębiorstw, które działają w branży piekarniczej.

Asortyment dostępny w ofercie Hasborg, to między innymi maszyny formujące, urządzenia przeznaczone do przygotowania ciasta, maszyny do wypieku oraz przeznaczone do oblewania i schładzania wyrobów cukierniczych. Dostępne są tutaj maszyny Quatromax, Triomax, Maxdrop, oblewarki Luxor i wiele innych solidnych sprzętów.

Urządzenia oferowane przez Hasborg to sprzęty niezawodne, nowoczesne i bezpieczne. Ich wykorzystanie w codziennej pracy produkcyjnej gwarantuje sprawną i szybką produkcję ciastek lub słodyczy. Intuicyjność i prosta obsługa są tutaj niewątpliwym ułatwieniem dla pracowników obsługujących urządzenia. Co bardzo istotne, sprzęty Hasborg są energooszczędne - na każdym etapie ich budowy marce przyświeca bowiem zasada dbałości o środowisko naturalne. Urządzenia są więc tworzone z energooszczędnych silników i przekładni. Takie rozwiązanie nie tylko korzystnie wpływa na środowisko naturalne, ale też nie generuje zbyt dużych kosztów działalności przedsiębiorstwa. Tak więc wykorzystanie maszyn Hasborg w działalności swojej cukierni lub piekarni to usprawnienie pracy, wygoda codziennego użytkowania i zawsze sprawna produkcja smacznych wyrobów cukierniczych i piekarniczych.

 

Hasborg to firma, której korzenie sięgają jeszcze 1997 roku. Od początku swojej działalności marka stawia na ciągły rozwój. To właśnie dzięki temu dzisiaj klienci mogą tutaj nabyć urządzenia i sprzęty najwyższej klasy. Hasborg jest marką premium, która gwarantuje również obsługę klienta według najwyższych standardów. To własnie dlatego od lat cieszy się wśród klientów popularnością i uznaniem.

 

HASBORG to popularna na całym świecie marka. Dzięki kreatywności i zaangażowaniu swoich specjalistów, firma zyskała status jednej z najbardziej konkurencyjnych na rynku. Hasborg posiada innowacyjnym jak również całkowicie wyposażonym fabryką, w którym opracowywane jest wysokiej jakości wyposażenie piekarni i cukierni. Baza firmy rozlokowana jest w Rakszawie na Podkarpaciu. Producent w ofercie posiada min.  maszyny formujące, maszyny piekarnicze, maszyny do ciastek nadziewanych, maszyny do produkcji ciastek kruchych, maszyny do blatów biszkoptowych, różnego przeznaczenia linie produkcyjne czy ubijaczki oraz inne niezbędnych elementów do wyposażenia piekarni lub cukierni.

Sprawdź inne wizytówki Profesjonalne maszyny cukiernicze HASBORG:
HASBORG wyposażenie cukierni
HASBORG producent maszyn cukierniczych i piekarniczych
Hasborg - oblewanie czekoladą
Wyposażenie cukierni Hasborg
Hasborg - producent maszyn cukierniczych

 


Maszyny cukiernicze i piekarnicze HASBORG przez cały czas przebudowywuje swoje urządzenia, zapewniając swoim kontrahentom najlepsze produkty, pozwalające na wytwarzanie powtarzalnych, wyrafinowanych i smacznych ciastek oraz słodyczy. Przedsiębiorstwo Hasborg posiada w ofercie bogaty wybór kompletnych linii przemysłowych, jak i pojedynczych urządzeń w postaci maszyn do formowania i wypieku oraz oblewania czekoladą. Wszystkie dostępne w ofercie maszyny i urządzenia są energooszczędne oraz bezawaryjne. Produkty wyrabiane przez maszyny Hasborg to np. ciastka kruche, piernikowe, bezowe o wielu formach i kolorach, nadziewane i z polewą.


Lista zewnętrznych źródeł dla  HASBORG:
Urządzenia do czekolady wydajne i energooszczędne
Jak dbać o blachy i formy piekarnicze?
Zalety i możliwości pieców tunelowych
Własna cukiernia - od czego zacząć?
Na co zwrócić uwagę wybierając piec piekarniczy?
Wyposażenie cukierni - linie do ciastek
Piec konwekcyjno-parowy - jakie dodatkowe funkcje posiada?

 


Każdą z gotowych maszyn można dostosować do wymagań klienta instalując funkcje dodatkowe. Profesjonalne maszyny cukiernicze HASBORG proponuje zarówno linie produkcyjne dedykowane wyposażeniu dużych piekarni czy cukierni, jak i maszyny serii Mini, mieszczące się w niewielkich kuchniach hotelowych czy restauracyjnych.   Urządzenia w ofercie firmy Hasborg posiadają intuicyjny panel zarządzania oraz wielojęzyczne menu. Poprzez stałą łączność z serwisem możliwe jest nanoszenie zmian ustawień lub napraw na odległość bez konieczności wyjazdu do klienta. Przedsiębiorstwo buduje niezawodne, energooszczędne i nowoczesne maszyny piekarnicze i cukiernicze.

Maszyny cukiernicze HASBORG (2)

Patrycja

2022-12-05 09:45:10

Adres IP:

*.*.*.46

Polecam urządzenia Hasborg, maszyny spisują się świetnie, nowy sprzęt to maszyny cukiernicze Maxdrop. Maszyny są wydajne, proste i intuicyjne w obsłudze. Do tego bardzo profesjonalna obsługa klienta z strony firmy.

ocena

5
Katarzyna

2021-05-28 14:56:55

Adres IP:

*.*.*.99

Sama korzystam z usług tej firmy od lat i nigdy się nie zawiodłam.

ocena

5

Inne firmy

Centrum Meble

Langiewicza 33
Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Atom Kuchnie

Pstrowskiego 33
Olsztyn

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Zakład stolarski Dudzic

Tartaczna 8
46-040 Grodziec

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Losowe komentarze

Notariusz w Rzeszowie - Monika Szyndak

Notariusz oferuje szeroki zakres usług notarialnych, jak sporządzenie aktów notarialnych, spisywanie protokołów czy przechowywanie...

Marecky

Średnia Ocena

5/5

Rad-Pol stylowe meble Lublin

Szybka realizacja zamówienia. Profesjonalne podejście do klienta

Tomek

Średnia Ocena

5/5

Zakład stolarski Kalisto

Mnóstwo ofert pracy możesz znaleźć w internecie, ale nigdy nie możesz mieć pewności czy pracodawca jest faktycznie rzetelny. Jak się o...

Coś o Zakład stolarski Kalisto

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Big Bagi standardowe - Cerplast.pl

Robotnicza 50
39-100 Ropczyce

Średnia Ocena

5/5
Dostawca Internetu Rzeszów DATA-COM

Ignacego Paderewskiego 11B
35-328 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Prawo Podatkowe Rzeszów Kancelaria Whiteberg

Rejtana 20A
35-310 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Artykuły

Zalety worków wentylowych papierowych w porównaniu z plastikowymi

Zalety worków wentylowych papierowych w porównaniu z plastikowymi

Co nowego wnoszą do branży opakowań worki wentylowe papierowe?

Co nowego wnoszą do branży opakowań worki wentylowe papierowe?

Jak wysyłać i magazynować produkty z użyciem worków wentylowych papierowych?

Jak wysyłać i magazynować produkty z użyciem worków wentylowych papierowych?